APARTAMENTY KOŁOBRZEG

Apartament Monaco

Ta unikalność płynie bezpośrednio z lokalizacji inwestycji w miejscu historycznej bramy do Śródmieścia Kołobrzegu od strony północnej – to tutaj znajdowała się dzielnica Panewniki wraz z Bramą Panewnicką na drodze łączącej port z centrum miasta i jego głównymi budowlami – bazyliką i ratuszem. Budynek usytuowano bezpośrednio przy skrzyżowaniu ciągów pieszych prowadzących kilkuminutowym spacerem do historycznego serca Kołobrzegu, do portu jachtowego, nowoczesnej mariny, portu pasażerskiego z latarnią morską, parku nadmorskiego, molo i szerokiej plaży.

W tym wyjątkowym otoczeniu proponuję Państwu 3 apartamenty z komfortowym układem  funkcjonalnym i nowoczesnymi rozwiązaniami  technicznymi umożliwiające wygodne mieszkanie.

Jednym z podstawowych założeń projektu było zapewnienie użytkownikom obiektu swobodnego widoku na jego otoczenie. Dlatego wszystkie apartamenty wyposażono w wygodne, duże balkony i loggie pozwalające na rozkoszowanie się docierającą tu morską bryzą i opalanie w letnim słońcu. Apartamenty, poprzez duże i szerokie ale jednocześnie energooszczędne okna, oferują wyjątkowe widoki na rzekę Parsętę, Park Nadmorski czy historyczny Park Wiktorii.

Proponuję Państwu luksusowe apartamenty oferujące komfortowe układy funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania techniczne umożliwiające wygodne mieszkanie.

3 pokoje (54,55 m2)

Wyposażenie: drzwi antywłamaniowe Gerda WD, Luksusowo wyposażone łazienki, dodatkowe, elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach, internet, tv satelitarna, światłowód, winda do poziomu garaży i komórek lokatorskich, ogrzewanie z sieci miejskiej, balkony wyłożone deską z kompozytu drewna, bramy wjazdowe do garaży szerokości 270 cm, kamery monitorujące teren zewnętrzny, dostęp na podwórko tylko dla mieszkańców

Spotkajmy się na SOLNEJ.

Projektowanie stron internetowych Master-NET